Diskusní téma:

Datum: 18.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Re: dekujem

Škoda že se nejsi schopný ani podepsat. Mrzí mě že tady píšeš takové hnusy!!! Mohl bych to jako správce vymazat ale nechám to tady ať se strapňuješ sám. My lidi nekradem! A ty jsi človek kterému nemá smysl nic vysvětlovat tak promiň... :-) Jsme rádi za lidi co jezdí u nás na závodech jsou totiš SUPER :-D

Datum: 18.09.2011

Vložil: Petr Bujáček

Titulek: Re: Re: Re: dekujem

Jen maličkost p.Malaník, nikdy jsem nikde neřekl, že jste kradl lidi.Každý z amatérů ma právo jezdit kam chce, jsou to svobodní lidé. Ale myslíte, že pořádání závodů dvakrát v roce na stejných tratích dvakrát např Řetechov ty jezdce bude bavit??? a určitě to nebude dobré pro ty obce, kterými se jezdí opakovaně v jednom roce........

Datum: 18.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Re: Re: Re: dekujem

Reagoval jsem na Ivánka s tou krádeží. Shodnem se v tom že každý má právo jezdit kde chce. Myslím si, co se týče Řetechova, to lidi bavit bude. Protože to bude od nás první závod ale samozřejmě si hledáme nové tratě které nejsou ojeté.
S pozdravem Malaník

Datum: 18.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: Re: dekujem

Děkuji za poklonu ta krásná princezna je moje manželka. Opravdu je vidět, že jsi BURAN ze vsi jak sám píšeš - protože civilizovaný člověk by text výše nikdy nenapsal. Sice je tady nějaký spor, ale ani jeden ze zúčastněných nikoho osobně neuráží. Docela by mě zajímalo z jakého vidlákova jsi, abych se tomuto místu obloukem vyhýbal - protože nejhorší je srážka s blbcem jako jsi ty. Snažil jsem se tento text psát co nejjednodušeji aby jsi tomu porozuměl.


Voborník

Datum: 18.09.2011

Vložil: Jančařík Luboš

Titulek: Re: Re: dekujem

Ahoj "Ivánku" Cink ! - či jak se jmenuješ,
chtěl bych s tebou dát řeč,
neměl bys tak na 10minut čas?, ale asi bude stačit i 5- já mluvím rychle.
dej vědět kdy a kde , prostě jak budeš mít čas, já se přizpůsobím!
Dík Luboš

Datum: 17.09.2011

Vložil: Biskupice 17. 9. 2011 13:30

Titulek: Bez komentáře

https://biskupice2011.rajce.idnes.cz/Biskupice_17._9._2011_13_30

Datum: 17.09.2011

Vložil: BBudgie

Titulek: Re: Bez komentáře

stará pravda, obrázek řekne víc než tisíc slov. podle aut víme o keho se jedná

Datum: 16.09.2011

Vložil: Jeronimo is death

Titulek: To jsem nechtěl !! to: Ondřej a Stanislav

Hoši omlouvám se za to co jsem Vám tady způsobil. Psal jsem to nasraný v posteli z mobilu, když jsem zjistil, že závod nebude. Chtěl jsem se původně jen podívat jak se rozrostlo startovní pole, protože závod se blížil. Ke konci příspěvku jsem už chladnul a proto jsem napsal ty věci o subjektivním nepodloženém názoru a protože to tak taky bylo. Článek, na který tady nechala odkaz Petra, jsem četl až teď a že bude RS dělat závod za měsíc jsem věděl z diskuze na RS přesně jak psal otichac. To je vše k mému prvnímu příspěvku, kterým jsem chtěl pouze vyjádřit podporu Vaší snaze pořádat pro nás amatéry závody a plnit nám naše dětské sny.

To co se tady píše dál ( myslím, to že jste něco zanedbaly či bývalý pracovník zálesí zjistil od součastnáho((ten ví uplné hovno, to ví totiž jen vedení příp. človek za to odpovědný a ne nějaký traktorista)) atp.) jsou naprosté nesmysly. A argument - příspěvek pana Miloslava Elšíka to krásně potvrzuje.

A poslední věc, která se Vám dvěma možná líbit nebude, ale možná to tak ani neberete. Ale napsat to musím, když už jsem to já blb rozpoutal. Myslím, že pokud by na tom něco pravdy bylo nebo je tak:

Soupeřit s RS například stejnými termíny závodů nebo stejnými tratěmi dle mého osobního názoru nemá smysl.(nejsem jejich zastánce ani zavrhovatel) Jsou to lidé kteří se kolem rally pohybujou již hodně let a mají i v amatérských závodech několikaleté zkušenosti, myslím, že v Bánově jsme jezdili už v r. 2008. Jestli to budou dál dělat nevím, ale kdyby jo a měli to i pod fasem, tím pádem by ses tam mohl i pojistit, je to další ohromná výhoda. Kam bys jel závodit ve stejný termín? Na druhou stranu jsem vděčný Vám i Vraťovi za to jak jste se toho ujmuli, když RS bez jakéhokoliv vysvětlení ( mimochodem do dneška nevysvětleno ) na začátku roku před Slušovicema jako když utne RS zmizel ze světa. Od profesionálů neprofesiální jako prase.
A pak to kdo na amatérské závody dojede s profi kamiónem má přednost a může v podstatě jezdit a startovat jak chce. To jejich závodník předjezdec závodník předjezdec nemůžu zapomenout. V podstatě každý amatér měl svého "profi" předjezdce ))

Takže doporučuji Lásku ne Válku. Milovat líp než ten druhý. Věřím ve Vás, jste dobří a vždy rád budu jezdit v seriálu VM racing cup.

Více se již nebudu k této diskuzi vyjadřovat. Uvidíme se na závodech.

Datum: 16.09.2011

Vložil: Miloslav Elšík

Titulek: biskupice

nevim nic konkretniho ale myslim si ze kdyz uz to poradali v biskupicach jedenkrat tak ze urcite vedeli co by meli splnovat aby sa mohl jet dalsi zavod.....

Datum: 16.09.2011

Vložil: Lukyn

Titulek: Docela čumím

Zdravím, docela hledím, jak se tady rozpoutala ta debata. Je zajímavé jak se tady okamžitě ví, kdo za všechno může, nelíbí se mě výraz Uherskobrodská mafie už jen proto, že jsem z Uherského Brodu. Něco jsem o tom také zaslechl a myslím, že příspěvek od jaaaaa není uplně tak mimo mísu.

<< 73 | 74 | 75 | 76 | 77 >>

Přidat nový příspěvek