Diskusní téma:

Datum: 14.09.2011

Vložil: Jeronimo is death

Titulek: Úvaha

Hoši nevzdejte to. Myslím , že je to práce pana B. Prosakuje, že chce začít pod fasem od nového roku z RS. Nemyslím si že by nešlo domluvit Nové, jiné tratě kde v minulosti nejezdil a nejsou tam vazby a udělat si nové vlastní vazby na shvalovací orgány . Pak nedosáhne na to aby vám kdokoliv vypl takto prasecky závod. Na uspořádáni závodu ve vysoké kvalitě máte to jste ukázali. To ale oni umi taky a levou zadní . Kazi jim to jen pár frajeru s 9 a 10 kteří se porad přebíhají a to sere lidi co tam VŠE dodržují jak se ma. Pochopil bych to u mladého který je dobrý a potrebuje trénovat ale at radši vprestávce udělá 15 min show . A ti ostatní to stejně neumí . To by mohlo byt vaše plus. Me osobně to sralo dost. Termíny se daji udělat tak aby se to nekrylo. A hrát to tak aby se mohli lidi rozhodnout kam pojedou. Možna je to cicovina ale uvidíme jestli ten závod co děla RS v biskupicich příští mesic bude taky zrušen pronájem letiště. Myslím že ne. Výše uvedené je pouze názorem autora a není podloženy žádnými dukazy a nemusí se kryt se skutečností .

Datum: 15.09.2011

Vložil:

Titulek: Re: Úvaha

Jak jsi došel na to, že RS pořádá nějaký závod v Biskupicích za měsíc, jak Ty píšeš?

Datum: 15.09.2011

Vložil: otichac

Titulek: Re: Re: Úvaha

Psalo se to v diskuzi na stránkách RS

Datum: 15.09.2011

Vložil: Petra Ch.

Titulek: Re: Re: Re: Úvaha

https://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=17764&title=autogames-rallyslalom-show-uhersky-brod-2011

Datum: 15.09.2011

Vložil:

Titulek: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Díky všem za odpovědi. Přečetl jsem si příspěvky v diskuzi a článek na ewrc a mylím, že je to všem jasné. Takže Uhersko Brodská "mafie" zařídila neuskutečnění závodu tuto sobotu a přitom se tam pojede RS 15.10. hm, pěkné. Kluci, už se těším na závod VM Cupu v Halenkocicích!! :)

Datum: 15.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Nevíme proč.... Nevíme kdo.... Ale Halenky můsí vyjít :-)) Děkujem za podporu...

Datum: 15.09.2011

Vložil: jáááá

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Celá pravda o zrušení závodů 17.9 je úplně někde jinde a ví jí jen pořadatelé VM a pronajimatel letiště v Biskupicích. Dohady co jak a kdo udělal je k ničemu ted. Co vim já pořadatelé VM nedodrželi podmínky nájmu a pozadavku pronajimatele tedy Biskupickeho letiste a proto jim nebyl pronajem schvalen. Ne ze byl zrusen, zadny nikdy nebyl vyrizen jak tady tvrdi poradatele, jen bylo pozadane. Mam tam sve zdroje v Zálesí, takze vim o cem mluvim. Ze se jedou jini amateri bych nevidel nic spatneho mel se jet i Hobby Cup, ktery byl zrusen pro malou ucastu a RS v Brodě je ohlaseny dlouho dopredu, takze bych zatim nevidel nejake soupereni. Ale pravdu zna nejspis jen pár lidi

Datum: 15.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Reaguji.... ,,nedodrželi podmínky,, je hodně široký pojem a oto víc v čem?? Jen by mě zajímalo příjmení toho dotyčného. Když má takové informace. Děkuji

Datum: 15.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Dobrý den vážený anonime,

hrozně rád bych věděl alespoň zlomek toho co víte Vy, natož tak celou pravdu jak píšete výše. Asi patříte do skupiny jak sám citujete pár lidí, kteří znají pravdu. Můžete mi prosím sdělit Vaše ctěné jméno abychom se na Vás mohli obrátit při plánování příštího závodu? Když jako jeden z vyvolených znáte pravdu více jako pořadatelé, tak s Vámi začneme ihned spolupracovat a tu Vaši pravdu Vám dobře zaplatíme - v případě zájmu volejte tel. č: 604 22........., Víte co, radši nevolejte!


S pozdravem
Voborník

Datum: 15.09.2011

Vložil: jaaaaa

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Nemusite prece hned takto reagovat, ja jen chtel rict, ze vse neni jak tady se uvadi v te diskuzi. Ja mam v Zalesi sve zname a sam jsem tam driv pracoval, takze vim jak to chodi proste. Proto jsem reagoval na to ze byl zrusen najem, jen jsem uvedl na pravou miru, ze zadny najem vam udelen nebyl. Zadost jste meli, ale to je vse. Diskutujme preci vklidu ja jen uvedl par veci na pravou míru. Nemam a nechci se tu hadat. Tady se stejne nic nevyresi, najem vam udelen nebyl co vim ja protoze tam bylo asi neco spatne. Majitelem letiste je Zalesi a ti si tam muzou delat co chteji a pronajimatkomu chteji pokud vim. Moje to neni a tudiz je me to jedno. Ja vic o tom nevim. Konkretni info si myslim vite vy preci jen to organizujete. Tim koncim za sebe tuto debatu.

<< 74 | 75 | 76 | 77 | 78 >>

Přidat nový příspěvek