Diskusní téma:

Datum: 20.09.2011

Vložil: obyčejný fanda

Titulek: Re: Re: rakce na VM vs. RS

Ekonomycká úvaha ja zajímavá ale já nejzdíma tak to tak nepočítám. Spíš sa mně zdálo že sem sa vdepu vmracingu cítil jak mezi kámošama ale styma frajerama na ralyslalomu pod stanama co rozbíjali drahé auta sa nedalo mluvit aměl jsem pocit že je obtěžuju imkdyž je enom fotím.to sa mě nestává ani na mistrákoch.

Datum: 19.09.2011

Vložil: Petra Ch.

Titulek: Re: rakce na VM vs. RS

Dovoluji si upřesnit drobným postřehem

Překopírováno z FB:
"Dobrý den,
bohužel Vám musíme oznámit, že závod v sobotu 17.9.2011 v Biskupicích je ZRUŠEN. Z doposud nepochopetelných důvodů nám byl zrušen pronájem letiště."
...
"S pozdravem
VM Racing Cup
13 září v 15:03"

Diskuse zde:
"Datum: 18.09.2011
Vložil: Petr Bujáček"
...
"4/ osloven jsem byl v úterý 13.9. a vše se dohodlo až ve čtvrtek večer."
...

Datum: 18.09.2011

Vložil: Miloslav Elšík a Hana Zimáčková

Titulek: děkujem

Hoši nevzdajte to fandíme vám a těšíme sa na vás na dalším závodě s našim favoritem N1400 posádka Miloslav Elšík a Hana Zimáčková

Datum: 19.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: děkujem

Ceníme si Vašeho příspěvku a děkujeme za podporu.

Datum: 18.09.2011

Vložil: Petr Bujáček

Titulek: Teď už opravdu naposled pro p.Voborníka

Ač jsem napsal, že nebudu reagovat, přece musím, ale opravdu naposled :
Po přečtení Vašeho vyjádření musím jen konstatovat, že posun žádný z Vaší strany nenastal.
Co jsem napsal jsem nechtěl nikdy šířit mezi jezdce ale v zájmu vysvětlení jsem se odhodlal. Teď vidím, že to byla zbytečná snaha o osvětlení celé situace. Jen ještě jedna maličkost : neexistuje žádný spor ani konflikt RS versus VM. To tady šíříte jen vy. Znovu opakuji VYKAŠLETE SE NA NÁS A HLE´DTE SI SVÉHO.

Datum: 18.09.2011

Vložil: Veterán

Titulek: Re: Teď už opravdu naposled pro p.Voborníka

Prosím vás pánové, už nereagujte nebo pan ,,B" získá pocit, že na něj chcete svalit vinu za říjnovou revoluci, II. světovou válku a 11. září ....... Vyslyšte všichni jeho prosbu opravdu se na něj vykašlete ! Vždyť hobby závody se jezdily a jezdit budou i bez něj !!!

Datum: 19.09.2011

Vložil: ...

Titulek: Re: Teď už opravdu naposled pro p.Voborníka

klasická výmluva k zveřejnění žvástů : "Co jsem napsal jsem nechtěl nikdy šířit mezi jezdce ale v zájmu vysvětlení jsem se odhodlal" tak buď něco chci nebo ne..? Každopádně hoši z VM si umí aspoň zachovat úctu narozdíl od loňské "klukoviny" kterou předvedli RS a to smazáním veškerých příspěvků ve fóru hned jak se o RS vedly ne všechny zrovna kladné názory a následného znepřístupnění bez možnosti uvedení jména . A odpověď typu podepiš se je taky OT (off topic) v případě internetového fóra .

Datum: 19.09.2011

Vložil: Petr Bujáček

Titulek: Re: Re: Teď už opravdu naposled pro p.Voborníka

Nevím jestli to tady máte internetové forum, myslím, spíš diskuzi k určitému tématu. Ale nic proti nikomu, když si za něčím stojím, tak se pod to podepíšu. Nebo se jmenuješ/te/ tři tečky?
jezdce s takovým jménem jsem zatím neviděl, ale asi existuješ/te/, hezké jméno......

Datum: 18.09.2011

Vložil: Blažek

Titulek: RS vs VM

Pěkně pěkně nečekal jsem reakce obou, ale díky moc pánové. Myslím, že každý si udělá nějaký obrázek toho co bylo. Osobně si myslím, že reakce jezdců a nadávky jsou zbytečné a nemáme na to právo za nás jezdce, nějaké straně něco vyčítat. Jen mě osobně trošku zamrzel přístup kluků z VM. Díky za reakce pořadatelům.

Datum: 18.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: RS vs VM

Dobrý den,

níže jsem doplnil info ve smyslu RS vs VM. Rád bych se Vás zeptal co přímo Vás na našem přístupu zamrzelo?

Děkuji Vám za Vaši odpověď.
S pozdravem
Voborník

<< 71 | 72 | 73 | 74 | 75 >>

Přidat nový příspěvek