Diskusní téma:

Datum: 16.09.2011

Vložil: Racochejl

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

Pane B. dekujeme za vaši přízen na techto strankach. Z pozice zavodnika mam rad konkurenci poradatelu techto podniku ale vzal jste to za spatny konec nekala sutez se nevyplací jezdce si prece hrave získam tím ze nabídnu lepší,delší trat popř. cenu. ale ne ze zrusím kde co v okolí a budu chodit s jitrnicou na cele ze vseci se po..... a pojedou ke me.

Datum: 13.09.2011

Vložil: Mike

Titulek: Halenkovice

Halenkovice v říjnu to bude stejná trať co se jela v červnu nebo to bude zase nějaká bejkárna na letišti?

Datum: 14.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Halenkovice

Bude stejná ta co se jela...

Datum: 14.09.2011

Vložil: jancikmartin

Titulek: Re: Re: Halenkovice

Velice mě mrzí situace z Biskupic, ale je to pro mě opět výzva vytáhnout na Halenkovice... :)))

Datum: 10.09.2011

Vložil: Martin Z.

Titulek: svoz aut

Ahoj Kluci
Chtěl bych se zeptat jak to bude se svozem aut.To dojedem do cíle tam počkáme a pak nás svezete do servisu nebo se to bude nějak objíždět???????Jinak trať vypadá zajímavě ještě aby vyšlo počasí.

Datum: 10.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: svoz aut

Ahoj, bude to stejný systém svozu takže cca dvacet aut dojede do cíle a pak je svezem zpět na start a pojede druhá polovina.. :-)

Datum: 07.09.2011

Vložil: Michal P.

Titulek: trať

Mám dotaz na trati bude po dobu 2 kol jen jeden vůz nebo se bude startovat po minutě a tedy bude na trati vozů více?

Datum: 07.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: trať

Ano, na trati bude jen jedno auto a startovat se bude pravděpodobně po třech minutách...

Datum: 07.09.2011

Vložil: Lukáš BMW E30

Titulek: 5 RZ

Kluci, trať je vymakaná, akorát jsem nepochopil to "2 kola" .. to se pojede zespoda z příjezdovky, naletí se na letiště, tam se udělají dvě kola a při třetím průjezdu po boční "rozbité" cestě se poletí rovno nahoru do sadu nebo o jedno kolo méně? :)

Datum: 07.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: 5 RZ

Ano, přesně jak píšeš, pojedou se dvě kola a při třetím průjezdu pojedeš rovně do cíle.

<< 74 | 75 | 76 | 77 | 78 >>

Přidat nový příspěvek