Diskusní téma:

Datum: 18.09.2011

Vložil: Petr Bujáček

Titulek: Pár slov k Vašim úvahám

Nechtěl jsem reagovat, ale po ranním telefonátu a upozornění co se zde píše od jednoho z účastníků včerejší akce musím pár maličkostí tady prezentovaných osvětlit.
Tak po řadě :
1/ nemám potřebu se tady do Vás jakkoli míchat, ale když už nás tu obviňujete tak musím reagovat, nejen kvůli sobě
2/ Biskupice a jiné prostory - tratě : je pouze na majiteli komu umožní a pronajme svůj majetek,
sám jsem se v minulých letech s podobným problémem jako jste měli vy teď tady setkal a nejednou i tady na letišti... hlavně v době sezonních prací... proto doku nemám všechna povolení nepíšu nic na stránky......
3/ akce 17.9. nebyla moje akce, jen jsem ji zastřešil organizačně a svým materiálem, sehnal na poslední chvíli dvě závodní auta a dva jezdce pro potřeby jisté pojišťovny a jejich hostů
4/ osloven jsem byl v úterý 13.9. a vše se dohodlo až ve čtvrtek večer.Pokud jste při focení dobře viděl nebylo tam ani naše soutěžní auto.
5/ p. Malaník a Voborník k těm telefonátům: volal jsem Vám jen jednou a to když jste bez jakékoli dohody, konzultace či jiné formy komunikace tupě opsali pravidla ze stránek RS, Vaše současná přihláška je toho nevyvratitelným důkazem, kdo chce porovná se stránkami RS.
6/ ukončení a předání pořadatelství RS 2011 : proč skončil RS 2011 bylo v danou dobu na stránkách napsáno a zdůvodněno /nepovolení N4, nepojištění atd./ Taky tam bylo napsáno, že pokračovat bude p.Hýbner pod názvem Hobby cup a pokud možno dodrží i daný kalendář - jak to dopadlo nehodnotím - nepodílel jsem se ... Stejně tak bylo oznámeno i majitelům těchto tratí, že pokračovaním je pověřen po dohodě pouze p.Hýbner ne p.Malaník a VM cup ! ! !
Proto jsem nechápal jak můžete přijít do dané firmy a tvrdit, že jste pokračovatelé RS a že jste od nás tento seriál převzal??? Nic takového jsme spolu nikdy neřešili, ani se na takovém postupu nedohodli. Tímto nastal u majitelů tratí zmatek, kdo tedy vlastně má na termíny v roce 2011 právo.
Mám dost svých starostí a nehodlám se zabývat vašim cupem, nechte napokoji nás
a nevtahujte mne a Martina do svých diskuzí.
Jelikož je tato diskuze anonimní jsou i příspěvky některých na hranici slušnosti, ale to je vaše věc /viz. text od Ivánka/.
Dále se k tomu nehodlám vyjadřovat a jakkoli reagovat.

Datum: 18.09.2011

Vložil: Ondřej Voborník

Titulek: Re: Pár slov k Vašim úvahám

Dobrý den pane Bujáček,

V první řadě bych Vám chtěl poděkovat za Váš výše uvedený příspěvek.

Rád bych níže doplnil a vysvětlil některé věci, které nejsou pravdivé jak píšete.

Konflikt vznik na servru ewrc.cz, kde jsi redaktor napsal název článku, který jsem mu zasílal, nazval ho "pokračovatelé RS na Zlínsku. Ihned po Vašem upozornění jsme článek nechali stáhnout. O tomto názvu článku jsme opravdu nevěděli, což si myslím, že jsem Vám prokázal zasláním originálního mailu, který jsem posílal do redakce.

Nerozumím tomu jak píšete, že jsme se neprávem vydávali za pokračovatelé RS v dané firmě?
Jedenkrát, kdy jsem se zmínil o RS bylo telefonicky se správcem Biskupického letiště, když se mě ptal co chceme pořádat za akci a já jsem mu odpověděl, že amaterské závody, pán mi odpověděl, že něco podobného pořádá RS - já jsem mu odpověděl, že RS 2011 byl zrušen tak jak jsem se dočetl ve Vašem oficiálním vyjádřením na stránkách RS. Ještě ten den jste volal panu Malaníkovi a pro nás nepochopitelně jste vyhrožoval žalobami. Sám jsem Vám mailem posílal, že nechceme a není v našem zájmu se jakkoliv spojovat s názvem RS.

Co se týče pravidel tak mě docela uráží, jak výše píšete, že jsme je tupě opsali. Naše standardní propozice vznikali ve spolupráci se zkušeným jezdcem rally. To že jsou shodné názvy skupin se nedá nic dělat, konec konců vy jste je také opsali od FASU. V době kdy jsme dělali pravidla tak mám takový pocit, že Vaše pravidla již na webu nebyly. Docela dost bych se rád podíval na Vaše bývavá pravidla a porovnal je s našimi a hned by se vidělo jestli jsou tupě opsaná jak tvrdíte. Docela dost osobně mě zasáhlo, když mi Váš syn poslal docela sprostý mail a nazýval mě v něm sprostým zlodějem z důvodu opsání pravidel. Sám mi tehdá odpověděl, že nemáte žádný patent na výraz např. N1 nebo 3 sekundy.

K 17.9.2011 nemám slov - jen snad, že máte pravdu v tom, že si ho majitel může pronajmout komu chce - asi znáte majitele lépe jako my a proto nám byl nájem zrušen.


Toť vše co jsem chtěl doplnit.

V případě dalších nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.
S pozdravem
Voborník

Datum: 17.09.2011

Vložil: Blažek Jarda

Titulek: RS vs VM

Osobně by mě zajímalo co je mezi RS a VM za spor a kvůli čemu, protože tohle není normální. My jezdci asi nemáme právo to vědět, ale určitě zatím bude něco víc než jen tohle co se stalo v poslední době. Zajímal by mě názor obou pořadatelů a pak my jezdcu budem vědět víc, proto si myslím, že je zatím zbytečné urážet jednu či druhou stranu jak tu pisou nekteri jako jaaaa,Jeronimo is death ci pan Elšík. Tot muj nazor díky

Datum: 17.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: RS vs VM

Musím tu napsat.... zase :-)
Když bylo napsané na stránkách RS zrušen tak mě jako jezdce to zamrzelo. A jelikož jsme s Ondrou pořádali trénování pro některé jezdce v Biskupicích, a postavené auto na nás čekalo v garáži a nikdo nic takového co by jsme si chtěli zajet nepodnikl, tak jsme do toho prostě práskli a udělali Biskupice. A na to navazovali už telefonáty s panem Bujáčkem. Protože jsme chtěli dát o sobě vědět tak jsme napsali na ,,ewrc,, že pořádáme první závod VM Racing na Zlínsku. A redaktor si to překopal a napsal tam nástupce Rally Slalomu :-/ to byl první konflikt s panem B. Další byl jak jsme domlouvali Biskupice že se tam řeklo že RS byl zrušen! To zase měli oficiání na stránkách. A pak už jsme se báli vůbec něco napsat RS. Nicméně chceme pořádat závod. A to co se stalo dnes tak jsem trochu čekal, jen mě tam zamrzelo červené auto se čtverkama na spz :-/ že mi neřekl po 20min. hovoru že tam pojede... Pod tohle se podepisuji a za mým nazorem si stojím Stanislav Malaník

Datum: 17.09.2011

Vložil: Miloslav Elšík

Titulek: Re: RS vs VM

divam sa na to z pohledu jezdca ktery sa chce jit odvest prihlasi sa (pocita ze je vse nachystane a zajistene vcetne zavodu) a 5dni pred zavodem poradatel napise ze to nekdo odrekl kdyz to bylo domluvene....nevidim do toho kdo co mezi kym ma ale jde jen o princip...ja vim jen to ze je na strankach napsane ze sa jede zavod tak s nim pocitam a myslim si ze ogari to maju domluvene inak by ani nerekli ze zavod nejaky bude....myslim si ze zavod neni zrusen vinu poradatelu VM....toto muj nazor a myslim si ze nejsu jediny

Datum: 17.09.2011

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Re: Re: RS vs VM

K tomuto musím taky za sebe odpovědět. Ono je na každý závod hodně faktorů co může selhat. Začíná to ve vyřízení povolení, na vás jezdcích, technice, počasí, na průběh závodu (bourácích). Je toho prostě dost kdo to nepořádal tak neví. Ale děláme maximum proto aby jsme se odvezli všichni v pořádku :-)

Datum: 17.09.2011

Vložil: Jeronimo is death

Titulek: takže jo

Vidím, že má úvaha byla naprosto trefná. Ani jsem se nemusel omlouvat.Stačilo počkat do dneška. To sou kun.y pojeb.ne.

Datum: 17.09.2011

Vložil: Miloslav Elšík

Titulek: dekujem

dekujem za objasneni situace :-D takze si myslim ze ogari pro zavod udelali maximum akorat sa to nekomu nelibilo ze by sme sa mohli povozit......(toto sa nedela takove chovani neni ferove a jine slovo jak sproste mna nenapada).....

Datum: 18.09.2011

Vložil: Ivánek

Titulek: Re: dekujem

No jo, jak se říká u nás na vsi: silnější pes mrdá. "Bujáčci goo" Krást nečí práci se nevyplácí. Myslím jste dojezdili., Jsme zvědaví na pole startujících 15.10. v halenách. Pane B. tomuto říkám "povolit přitáhnout". tady jde o to, že 90% startujících na tom vašem cupu je od Rally slalomu, který vás chtěl mít pojištěné pro případ průseru a to trvalo rok. Povolených pár závodu měl možná Hýbner. Uvědomte si kdo tady umožnil jezdit amatérům závody. Ale ta krásná princezna co na vmku zapisovala časy by mohla vítezum Rally slalomu kouřit čuráky nebo si nechat mrdat tu luxusní prdelku. To by bylo fajn

Datum: 18.09.2011

Vložil: pozor

Titulek: Re: Re: dekujem

Ty jsi ale magor.

<< 72 | 73 | 74 | 75 | 76 >>

Přidat nový příspěvek