Diskusní téma:

Datum: 28.11.2012

Vložil: A dost

Titulek: Re: Re: Diskuse

Poslouchej.!!!
Už toho bylo dost.Nevím proč rýpeš do Petry. Má pravdu a chováte se tady jak magoři. (teda něktrří)

Datum: 29.11.2012

Vložil: Peřa

Titulek: Re: Re: Diskuse

Vidím, že některým tu už vážně dobře hrabe.

Datum: 28.11.2012

Vložil: kamil-anin fiatracingteam

Titulek: Re: Diskuse

Ano Peti je to svata pravda. Pise tu nekdo kdo chce jen peklo. Melo by to byt registrovane a basta. Snad je tu vetsina co ani nikdy nejela. A ani nechapu kdyz napsalas nazor ze se nejaky blbec do te navazi. Vzdyt jsi soucast tohoto spolku a bez vasich zaberu by to bylo mrtve.

Datum: 29.11.2012

Vložil: Zbyňa Nechala

Titulek: Re: Re: Diskuse

Jen Malá poznámka Peťulka jela! sama jela závod a mnohokrát jsem ji, já i někteří ostatní měli na sedadle spolujezdce :-) že jo Peti :-)

Datum: 30.11.2012

Vložil: Peřa

Titulek: Re: Diskuse

Ahoj Peťo, myslím, že hrdina, kterej Ti odpověděl, jen potvrdil, jak neomylnej byl Tvůj úsudek. Nikdo z našich by tento nesmysl nevypotil ani v delíriu. V jednom s ním ale musím souhlasit. Narozdíl od něj Tě o to ale požádám: fakt se prosím drž svýho foťáku, protože to sním umíš moc dobře.

Datum: 30.11.2012

Vložil: Petra Ch.

Titulek: Re: Re: Diskuse

Óóó, děkuji Ti :-) Jojo, uplně to samé mě napadlo, když to tam někdo připsal... Potřebná potvrzující tečka. Děkuji za vyjádření Tobě, Zbyňovi i Kamilovi a tomu někomu dalšímu a snad brzo někde na závodech... ;-)

Datum: 27.11.2012

Vložil: Stanislav Malaník

Titulek: Ubohost

Konec nebaví mě to!!! Pro Aleše ubožáčka najdi si to znovu A PAK TU NĚCO PIŠ... Víš nepiš tu už vůbec!!!! A nebo mi zavolej a já Ti mile rád vysvětlím jak to je legálně vyřízené!!! A ne tady dávat ičo mého taťky to je ubohé. A to mě nasralo!!!!

Datum: 27.11.2012

Vložil: Kuba Malaník

Titulek: Re: Ubohost

Ty ubožáku do našeho taťky se neser, nebo ti osobně rozbiju hubu blbečku! Zjisti si spravné informace a pak něco piš. Už mě serete nejlepší by bylo kdyby jste to zrušily.

Datum: 27.11.2012

Vložil: Lenka Malaníková

Titulek: Re: Ubohost

Ano, jsem Staňova mamka,fandila jsem Staňovi i Vám všem.Oddychla jsem si, když jste všichni dojeli v pořádku do cíle a předali si poháry.Staňa s Ondrou si takové urážky určitě nezaslouží,protože vím kolik tomu obětovali času,aby jste byli maximálně spokojení.Myslela jsem že jste parta kluků, kteří si rádi zazávodí.Vím, že jsou mezi Vámi i slušní kluci, ti to bohužel asi odnesou nejvíc, pokud druzí budu dělat jenom problémy.Jen můj názor

Datum: 27.11.2012

Vložil: kamil-anin fiatracingteam

Titulek: posledni zavod

At se jen nehadate. RTC Chrudim porada 15.12. posledni zavod sezony na Czechringu v Hradci. Jwde se kompletni draha i skok. Takze ma-li nekdo zajem je moznost.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek