Diskusní téma:

Datum: 30.11.2012

Vložil: Bory

Titulek: jste jak kkti

Jste jak kkti,proc teda jak!!komu se nelibi at si prdel ....(kazdy vi co)
ja jsem pro jakekoliv odreagovani a reseni nejakych kravin,jako proc letiste,proc tolik penez,proc....atd...atd....

Datum: 28.11.2012

Vložil: Roman Jurečka

Titulek: registrace

Zdravím všechny průměrně, duševně zdravé čitatele a přispivatele této diskuze. Divím se, že tato diskuze už dávno není registrována pro příznivce, případně pro konstruktivní kritiky. Ne všichni tvůrci denunciačních příspěvků jsou však deviantní psychotici! Za některými z nich se skrývají vaši zhrzení odpůrci a baví se vašimi reakcemi! Pořadatelé všech místních hobby akcí vědí, že jsem měl vždy ke každé konkrétní akci nějaké výhrady. Ty jsem však většinou sdělil pořadatelům osobně, případně jmenovitě v diskuzi.Pokud se zúčastním v sobotu, učiním totéž.

Datum: 28.11.2012

Vložil: milouš

Titulek: depka

...tak jsem tady při pročítání diskuse chytil pěknou depku, občas se chodím dívat a vím, že člověk na těchto akcích potkává pořád stejné tváře, komunita není zase tak široká a nenávist, nesnášenlivost v kombinaci s arogancí a vulgaritou jen vypovídá na tomto vzorku o stavu naší společnosti....
Ale k věci, chlapi V+M pořádat závod bez diváků Vám přinese víc starostí než užitku, jen si představte jak tam pořád budou lidi přelézat a motat se, přijedou, zjistí že se může stát pouze v servise...., sice chápu že jste se zařekli že diváci prostě ne, ale tra´t v Biskupicích není fatálně nebezpečná, pouze do prostoru kopáku strikně nikoho nepouštět, ono ani ten servis není 100% bezpečný, štřihlé štefty a skájící kolo si to muže zamířit mezi nahuštěný prostor...prostě v Biskupicích se to dá řešit s rozumem i s diváky, a zůstat umíněně zakopaný na svých pozicích není dobré řešení pro nikoho....

Datum: 28.11.2012

Vložil: kubino

Titulek: letiste

bezte vsichni nekam poprve ani Vrata nemohl na letisti poradat zavody, pak zase ano vuci panu Vobornikovi, divim se ze se tam necpe jeste HKracin. kdyz se reklo zakaz tak to tak melo zustat a ne nejaky strejda vse vyresil......

Datum: 28.11.2012

Vložil: kubino I

Titulek: Re: letiste

proc se podepisujes moji prezdivkou ty usrance...

Datum: 28.11.2012

Vložil: kubino

Titulek: Re: Re: letiste

prestan urazet me jmeno je kuba, asi nejsi jediny na svete

Datum: 28.11.2012

Vložil: hana HK

Titulek: Re: letiste

Ahoj Kubíno, vy fakt už nejste normální teda někteří. Budte rádi za svezení na letišti a nenadávejte VM racingu. Jo třeba máš pravdu že pojedem letiště, ale za takový přístup od Vás některých mi nestojí za to kolem toho běhat. Získat povolení od vesnic bude hodně těžké spíš nemožné. Zkuste si udělat závod a pak uvidíte. Hlavně ty sprosté nadávky jsou od Vás super.

Datum: 28.11.2012

Vložil: hana HK

Titulek: Re: letiste

Ahoj Kubíno, vy fakt už nejste normální teda někteří. Budte rádi za svezení na letišti a nenadávejte VM racingu. Jo třeba máš pravdu že pojedem letiště, ale za takový přístup od Vás některých mi nestojí za to kolem toho běhat. Získat povolení od vesnic bude hodně těžké spíš nemožné. Zkuste si udělat závod a pak uvidíte. Hlavně ty sprosté nadávky jsou od Vás super.

Datum: 27.11.2012

Vložil: Petra Ch.- Petra Chaloupková (foto)

Titulek: Diskuse

Tak nevím, ale po několikatidenních stavech bez nálady, začínám mít spíš pocit, že sem někdo záměrně háže příspěvky k rozhádání a my jim na to skáčem. Bez ohledu na to, odkud se chcete dívat, přijde vám reakce na diváky v depu :"co tam uvidím tak maximálně auta" vrcholně naštvaná nebo jako od někoho, kdo tam nikdy nebyl? Když tu začne psát nějaký Kamil a ozve se pravý Kamil, původní prostě zmizí a objeví se tu nová jména s novými problémy. Pořád s něčím. Nějak nezvykle moc a na vše... A pokusy o podobné příspěvky od jiných jmen i u Vráti, kde naštěstí zatím nepadly na "úrodnou půdu".
Třeba si myslím blbost, ale pokud by tomu tak bylo, tak všem, kterým jde hlavně o závody, vážně navrhuju podepisovat se - prostě jen proto, ať tu nezbývá tolik prostoru pro případné podobné pokusy...

Datum: 28.11.2012

Vložil: fotak

Titulek: Re: Diskuse

ty do toho vubec nemel a hled si sveho fotaku

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek